JOSÉ CAMPILLO. Togstation.

JOSÉ CAMPILLO. Togstation.
2955637. JOSÉ CAMPILLO. Togstation.

Olie på pap Signeret. På bagsiden rester af blyantsnoter.
19,5 x 23,5 cm.

I god stand. Træramme delvist polstret og forgyldt, med brugsspor.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

19,5 x 23,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 417