295492. SØLV, sat i tre dele, Birmingham, begyndelsen af det 20. århundrede.
Cigaretetui og tændstikholder stemplet William Henry Sparrow Birmingham 1902/1913.
Æske, stemplet WH Birmingham 1914.
Totalvægt ca 129 gram.
Slitage, cigaretetui svær at lukke, lejlighedsvis beskadigelse, gravering.