MODELBIL, "Carlsberg Bryggerierne", Tekno, Danmark.

29507. MODELBIL, "Carlsberg Bryggerierne", Tekno, Danmark.

Lastbilens længde ekskl. trailer 14 cm.

Slitage og skader; der mangler et dæk på traileren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.419