Sæt SØLV, 10 dele, 20. århundrede.

294655. Sæt SØLV, 10 dele, 20. århundrede.

Bestående af bl.a. læbestiftetui, gitterskål, trofæ Nordic Games 1913, skållængde ca 18 cm. Totalvægt ca 415 g.

Slitage, gravering, ridser, læbestiftetui med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 843