294574. HAVEGRUPPE, 6 dele, smedejern, midten af 1900-tallet.
Bestående af 2+1 stole, skammel, bord og sofa.
Tabel mål; Længde 92, bredde 62, højde 66.
Bordet er muligvis ikke oprindeligt forbundet med andre dele. Slitage, skader og reparation, hynder mangler. Mangler sæde på stol.