HAVEGRUPPE, 6 dele, smedejern, midten af 1900-tallet.

294574. HAVEGRUPPE, 6 dele, smedejern, midten af 1900-tallet.

Bestående af 2+1 stole, skammel, bord og sofa.
Tabel mål; Længde 92, bredde 62, højde 66.

Bordet er muligvis ikke oprindeligt forbundet med andre dele. Slitage, skader og reparation, hynder mangler. Mangler sæde på stol.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.321