294566. BLIKLEGETØJ, 12 stk., delvist Tyskland, 1900-tallet.
Blandt andre "Lulu" Lehmann og "Mikifex" Schuco. Penny-Toys Fischer. Dukke Martin?
Apa mangler markering.
Maksimal højde ca. 17,5 cm.
Slitage, skader, manglende dele, reparationer/retoucheringer. Urværk til lagen mannequin og Fischer virker ikke. Andre ikke undersøgt.