LEGETØJSHESTE og KØER, første halvdel af det 20. århundrede.

294069. LEGETØJSHESTE og KØER, første halvdel af det 20. århundrede.

Ko, dækket af filt, med funktion hvor du trykker på halen og hovedet bevæger sig og lyder, mærket DRGM
Hest, dækket af dækken, umærket.
Mindre hest betrukket med læder, umærket Højde ca 10,5 - 20 cm.

Slitage, beskadigelse, bleget, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.489