SENGESTEM, med SENGEBORD, et par, gult metal, anden halvdel af det 20. århundrede.

293891. SENGESTEM, med SENGEBORD, et par, gult metal, anden halvdel af det 20. århundrede.

Ifølge sælger købt hos Nordiska kompaniet. Sengens mål er ca 160 x 200 cm. Målene på sengebordene, længde 60, bredde 75, højde 65 cm.

Slitage, ridser og mærker, glasplade med afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 971