ROGER VUILLEM. Bymotiv, olie på Panel, signeret.

292911. ROGER VUILLEM. Bymotiv, olie på Panel, signeret.

ca 42 x 56 cm.

Panel med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 42 x 56 cm.

Panel med mindre skader.

Antal besøg: 707