Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
JOHN HAAVS-JOHNSON. Bymotiv, olie på lærred, signeret og dateret -53.
292901. JOHN HAAVS-JOHNSON. Bymotiv, olie på lærred, signeret og dateret -53.
41 x 33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
41 x 33 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
882