L. RICHARDS. Flodlandskab med piger, olie på lærred, signeret.

29263. L. RICHARDS. Flodlandskab med piger, olie på lærred, signeret.

51 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

51 x 76 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.068