BÖRJE DORCH. 4 mixed media, fodbold tema, signeret.

292516. BÖRJE DORCH. 4 mixed media, fodbold tema, signeret.

Bladmål ca 33 x 40,5 cm.

Ikke indrammet. Slitage, pletter, fugtskader, kantskader, nålehuller, gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål ca 33 x 40,5 cm.

Antal besøg: 1.503