FLAP BORD.

FLAP BORD.
2923326. FLAP BORD.

Højde ca 74 cm Bredde ca 44 cm Dybde ca 94 cm Klap ca 24 cm x 2.

Brugsslitage, ridser og mærker, slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!
2923326. FLAP BORD.

Antal besøg: 508