EN TYSK 800 SØLVKURV AF POSEN.

2922116. EN TYSK 800 SØLVKURV AF POSEN.

den foliate, udstrakte gennembrudte kant flankeret af to rullehåndtag, stemplet POSEN 800 til bunden, 24 cm bred, 13 cm dyb, 11,7 oz.

Overfladeridser, pletter og mærker.

Tema

Remarkable Rooms

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Remarkable Rooms

Antal besøg: 343