Sæt , 12 dele bl.a. Flygfors og Orrefors, 20. århundrede.

29194. Sæt , 12 dele bl.a. Flygfors og Orrefors, 20. århundrede.

Bla. Skåle og vaser.

Slitage, sporadiske Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bla. Skåle og vaser.

Antal besøg: 752