FRANS JOHAN ROSELLI. olie på lærred.

291855. FRANS JOHAN ROSELLI. olie på lærred.

Landskab med mennesker. Sign Frans Johan Roselli. Dateret 1866. 47x69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.224