Sæt DIVERSE, herunder petroleumslampe og vase nysølv.

29183. Sæt DIVERSE, herunder petroleumslampe og vase nysølv.

Maksimal højde ca 35 cm.

Skader og slitage. Dele mangler.
Blå vase med fugledekoration, uden næseparti / afvist næseparti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca 35 cm.

Antal besøg: 843