GLASKÅL TIL BORDSÆT, poleret indretning, slutningen af 1800-tallet.

291351. GLASKÅL TIL BORDSÆT, poleret indretning, slutningen af 1800-tallet.

Længde 28, højde 11 cm.

Brugsslitage, Kantstødt. Fod/beslag mangler. Huller fra tidligere vedhæftede filer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 28, højde 11 cm.

Antal besøg: 914