NOSTALGIA, glas og keramik, 19./20. århundrede.

291195. NOSTALGIA, glas og keramik, 19./20. århundrede.

Blandt andet et stop i form af en kat, et springvand i form af en kikkert, et blækhus, en flacon og figurer.
Maksimal højde ca. 25 cm.

Slitage, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca. 25 cm.

Antal besøg: 910