BAKKEBORD, 2 stk, med malede blikbakker, ca. 1900.

291194. BAKKEBORD, 2 stk, med malede blikbakker, ca. 1900.

Længde 76, bredde 57, højde 70,5 cm, minus bordhøjde 56 cm.

Slitage, ridser, renoveret, senere maling (signeret 1953), bor huller, et bord med senere fod, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 830