JOHN FARLEIGH (BRITISH, 1900-1965) 'NÆBVILEURT'.

2909485. JOHN FARLEIGH (BRITISH, 1900-1965) 'NÆBVILEURT'.

John Farleigh (britisk, 1900-1965) 'Beak Willow Herb' signeret og nummereret 2/50 (til nederste margen), træblok 22,5 x 15 cm (9'' x 6') 'Artist's Resale Rights (ARR) kan gælde for dette parti '.

generelle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

generelle mærker og ridser.

Antal besøg: 231