KUNSTGLAS, 4 dele, Kedelv Coquille Flygfors og Åfors.

290921. KUNSTGLAS, 4 dele, Kedelv Coquille Flygfors og Åfors.

Fad, grøn dekor, skilt Kedelv Flygfors, diameter ca 13 cm.
Fad på fod, lyserød dekor, skilt Kedelv Flygfors, total højde ca 14,5 cm.
Skål, lilla dekor, skilt Åfors 1719 Lilla, højde ca 7 cm.
Skål, pink plade, skilt Coquille Flygfors, længde ca 15,5 cm.

Brugsslitage, ridser, tape-rester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.610