VÆGHJØRNESKAB, almue, dateret 1774.

290788. VÆGHJØRNESKAB, almue, dateret 1774.

Længde 79, dybde 50, højde 100 cm.

Slitage, mærker, maske tung, renoveret og suppleret, farvetab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 801