Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

290532. Kommode, med stenplade, sengustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 98, bredde 48,5, højde 82 cm.

Strimmel af venstre forben med skader, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 583