290211. ANNONCEPLAKAT for Tuborg, illustration af Robert Storm Pedersen (1882-1949). Anden halvdel af det 20. århundrede.
Mærket Trykt i Danmark Levison Junr. Offset Form. 559.
Cirka 84,5 x 61,5 cm.
Monteret på masonit. Pinhole. Mindre pletter. Gulning, ridser. Mærker.