Kommode, Louis XVI stil, 20. århundrede.

2901611. Kommode, Louis XVI stil, 20. århundrede.

Kommode med stentop. Indlæg. Messing beslag. Længde 81 cm. Dybde 46 cm. Højde 74,5 cm.

Brugsslitage, enkelte mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, enkelte mærker.

Antal besøg: 597