VÆGHYLDE, String model, anden halvdel af det 20. århundrede.

288906. VÆGHYLDE, String model, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bestående af 3 hylder og 2 endeborde. Målene på hylderne ca 78 x 30 cm, højden på enderne ca 76 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 774