SKAB med glaslåge, ca. 1900.

SKAB med glaslåge, ca. 1900.
288448. SKAB med glaslåge, ca. 1900.

Monteres med løkker til vægmontering. Længde 64, bredde 40,5, højde ca 87 cm.

Slitage, mærker, ridser, stød. Komplet med fx støbning, når døren glider. Oprindelig overdel til skabe.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 762