RINGE, 2 stk, sølv og bronze, Erik Granit 1969 og "Lapponia", Björn Weckström. Finland.

288332. RINGE, 2 stk, sølv og bronze, Erik Granit 1969 og "Lapponia", Björn Weckström. Finland.

Ring sølv, str. ca 17,5 Ring bronze med justerbar stilk.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 1.917