BORDSPEJL, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

288106. BORDSPEJL, imperium, første halvdel af 1800-tallet.

Med tre skuffer. Længde 43, bredde 23,5, højde 63.

Slitage, mindre skader, ridser, formentlig senere glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 721