KINESISK CAMPHORWOOD KYSTE.

KINESISK CAMPHORWOOD KYSTE.
2879019. KINESISK CAMPHORWOOD KYSTE.

Kinesisk kamfertræ kiste, 20. århundrede, udskåret med figurer, pagoder og blomster, 119 cm lang, 52 cm høj, 50 cm dyb.

generelle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

generelle mærker og ridser.

Antal besøg: 355