2878528. SKAB, mahogni, 2000'erne.
To skiltes. Fineret med mahogni. Skåret indretning. Overdel med vitrine, indvendig belysning. Undersektion med skuffer/skabe. Længde ca 118, bredde 42, højde 183 cm.
Overfladeslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet belysning. Et knækket klap.