Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
JEAN SANDBERG. Marinemotiv, olie på lærred, signeret og dateret 86.
287236. JEAN SANDBERG. Marinemotiv, olie på lærred, signeret og dateret 86.
22 x 33 cm.
Vis hele teksten
Cracker lyre.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
22 x 33 cm.
Vis hele teksten
Cracker lyre.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
2.760