ET PAR 1700-tallets messing lysestage.

2870069. ET PAR 1700-tallets messing lysestage.

Et par messing lysestage fra det 18. århundrede, med en firkantet flange over en tilspidset stilk på en firkantet base, 28 cm høj.

generelle mærker og ridser tegn på brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 309