PERSTORPS TABEL.

PERSTORPS TABEL.
2859989. PERSTORPS TABEL.

Højde ca 74 cm Bredde ca 110 cm Dybde ca 80 cm Indsatsplader ca 39 cm x 2.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
2859989. PERSTORPS TABEL.

Antal besøg: 2.627