2 løvefigurer af halvædelsten.

2857129. 2 løvefigurer af halvædelsten.

2 løvefigurer lavet af tigerøje og malakit. mål ca. L x H 13cm x 5cm - 8cm.

Fremstår med brugsspor, enkelte ridser på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 437