DÆKKE, 7 stk, nysølv og messing, inklusive GAB, 1900-tallet.

285620. DÆKKE, 7 stk, nysølv og messing, inklusive GAB, 1900-tallet.

2 coastere, GAB, heraf den ene mærket NK, diameter 19 - 22,5 cm.
1 + 1 +1 underlag diameter 15 - 22 cm.
2 underskåner med gitterkant og spejlglas, diameter 13 cm.

Brugsslitage, ridser. En pude med slid, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.419