SKRIVEBORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

285439. SKRIVEBORD, teaktræ, 1950'erne / 60'erne.

Længde 175, 60, højde ca. 74 cm.

Slitage, ridser, skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 793