SOFABORD, Tingströms, Valdemarsvik, midten af det 20. århundrede.

285212. SOFABORD, Tingströms, Valdemarsvik, midten af det 20. århundrede.

Længde 121,5, bredde 55, højde 52 cm Mærket.

Slitage, skader, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.339