VÆGPENDUL, gustaviansk stil, Union Stjärnsund, 20. århundrede.

285040. VÆGPENDUL, gustaviansk stil, Union Stjärnsund, 20. århundrede.

Pendel og nøgle fås, højde ca. 56 cm.

Slitage, dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, dekorative skader.

Antal besøg: 1.379