HORST JANSSEN (1929-1995). Selv.

2848776. HORST JANSSEN (1929-1995). Selv.

Horst Janssen (1929-1995), Selv, radering på lagt papir, 1982, signeret og dateret i pladen, signeret nederst til højre, med Griffelkunst-stempel på bagsiden, ca. 29,5 x 21 cm (plademærke), ca. 53,5 x 39,6 cm (plademål).

Svage håndteringsfolder i arkkanterne, enkelte små spor af snavs på kanterne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 618