Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

284770. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Længde 85, bredde 49, højde 93,5 cm.

Slitage, ridser, mærker, malingstab, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 652