OTTO PALMER. Dansk højskib.

OTTO PALMER. Dansk højskib.
2844426. OTTO PALMER. Dansk højskib.

Otto Palmer, dansk tallskib, olie på lærred, formentlig 1960'erne, signeret nederst til højre, ca. 48,5 x 70,5 cm, med ramme ca. 57x79 cm.

Let mørklagt, let plettet, stel med brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 693