LÆNESTOL og PALLE, 20. århundrede.

28444. LÆNESTOL og PALLE, 20. århundrede.

Orange polstring.

Slitage og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Orange polstring.

Slitage og pletter.

Antal besøg: 1.367