SPEJL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

283375. SPEJL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Spejl med slebet glas, længde 60, højde 136 cm.
Konsolbord med stenplade, længde 71, bredde 37, højde 75 cm.

Brugsslitage, delvis senere bronzing, revner, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.048