Kommode, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

283218. Kommode, engelsk stil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 80, bredde 34, højde 80 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 462