283214. MEKANISK LEGETØJ, 2 stk, Bjørn med Cola-flaske og Bjørn i sengen, omkring midten af det 20. århundrede.
Bjørn i seng, længde 23 cm Cola-drikkende bjørn, højde ca. 24 cm.
Slitage, pletter. Cola-drikkende bjørn med skade på pelsen. Ikke gennemgået.