STENVARER, 4 dele, inklusive Ekeby.

283188. STENVARER, 4 dele, inklusive Ekeby.

Vase, Gefle, højde 14 cm Vase, ikke mærket, højde 22,5 cm Vase, Ekeby, signeret VL, højde 28 cm Vase, Rörstrand, højde 28,5 cm.

Brugsslitage.
Mindre Kantstødt på den nederste ring af den umærkede vase Produktionsfejl på den blå vases glasur i toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 886