17. ÅRHUNDREDE EG-SKRIVEBØSKE.

2831202. 17. ÅRHUNDREDE EG-SKRIVEBØSKE.

Det skrånende fald over en udskåret frise og to jernlåseplader, 70 cm bred, 48 cm dyb, 25 cm høj.

Falmede, udskiftet låse, restaureringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 261