Brugsslitage, mindre pletter og skader på tøj, tilbehør mangler delvist.
Curtis med uåbnet pap, løse dele indeni.
Sindy savner en hånd.
Barbie boble skåret med revne i hovedet.
Sindy savner en hånd.